Movies
Ratings
210
LolitaRated ★ 2.0
UnfaithfulRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0