Series
Ratings
95
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Land of WineRated ★ 3.0
RivalRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 0.5
HotelierRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Five FingersRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0