Movies
Ratings
176
SpyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 0.5
17 AgainRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 0.5
I Am SamRated ★ 0.5
SecretRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 0.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5