Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5