Movies
Ratings
38
SearchingRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0