Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0