Series
Ratings
150
Dear XRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
Please Feel At Ease Mr. LingRated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 2.5
Only for LoveRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0