Movies
Ratings
785
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Someone GreatRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.0
NotoriousRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 1.0