Series
Ratings
14
Master's SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0