Movies
Ratings
108
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5