Movies
Ratings
32
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5