Titles you rated
From Five To NineRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 2.5