Titles you rated
CloserRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
A Year-end MedleyRated ★ 2.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5