Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
MaRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
HeathersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
AbigailRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.5