Titles you rated
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
GoedamRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0