Movies
Ratings
53
VeteranRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5