Titles you rated
How Do You Play?Rated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0