Titles you rated
AftersunRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Walk UpRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5