Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0