Titles you rated
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 2.5
PawnRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
PhantomRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5