Series
Ratings
200
NARUTORated ★ 2.5- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 2.5
- 나루토 2기Rated ★ 2.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0