Titles you rated
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0