Movies
Ratings
277
JobsRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Magic of Belle IsleRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
WaterlooRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Bathory: Countess of BloodRated ★ 3.5
Dorian GrayRated ★ 3.5
Queen MargotRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 3.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0