Series
Ratings
12
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0