Series
Ratings
31
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
The Devil's JusticeRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 4.0
The DaysRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0