Movies
Ratings
29
Paranormal ActivityRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0