Series
Ratings
211
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 2.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 2.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.0- 매직 쿵! 르네상스Rated ★ 2.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 2.0- BonobonoRated ★ 3.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 1.0
- 도쿄전력소녀Rated ★ 1.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0