Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 0.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 1.5- BonobonoRated ★ 4.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Familiar of ZeroRated ★ 2.0
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.5- School RumbleRated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 4.0
- Soul EaterRated ★ 3.0
- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 4.0