Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5