Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5