Titles you rated
CallRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Perfect StrangersRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0