Movies
Ratings
638
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 1.0
DaredevilRated ★ 1.0
Blade IIRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
The Oxford MurdersRated ★ 1.0
ProtégéRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0