Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
ListRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0