Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 3.0
Color Out of SpaceRated ★ 1.0
Civil WarRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
MaRated ★ 1.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 2.5
Bone TomahawkRated ★ 1.5