Titles you rated
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Through My WindowRated ★ 0.5- Love and LeashesRated ★ 1.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.5