Movies
Ratings
21
TwilightRated ★ 3.0
American ReunionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0