Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
- When the waves pass throughRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Finding Mr. RightRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 5.0