Series
Ratings
113- 黒魔女さんが通る!!Rated ★ 2.5
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.0- HeartCatch PreCure!Rated ★ 3.0
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 3.5
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 4.0- PriPara Season 3Rated ★ 2.5
PriPara Season 1Rated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
BOYS PLANETRated ★ 5.0
Road to KingdomRated ★ 3.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 5.0
- I-LAND Season 2Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5- Street Man FighterRated ★ 2.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 5.0
- ToGetHerRated ★ 4.0
- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 4.0