Titles you rated
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0