Movies
Ratings
116
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0