Titles you rated
Love and MonstersRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
One Piece: The MovieRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5