Movies
Ratings
30
Star TrekRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Lost and DeliriousRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0