Movies
Ratings
211
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0