Movies
Ratings
879
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Wicked CityRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Encounters of the Spooky KindRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5