Movies
Ratings
447
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0