Movies
Ratings
81
TraffickersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0