Movies
Ratings
136
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0