Series
Ratings
170
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
Boss in the MirrorRated ★ 0.5
Miss BackRated ★ 2.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 2.5
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 1.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 1.5