Movies
Ratings
1475
Wonder WomanRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 1.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 1.0
PolarRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.0- SawRated ★ 0.5
6/45Rated ★ 0.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 0.5