Titles you rated
BargainRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 0.5
Designated SurvivorRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 0.5
StrangerRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0